تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ فرشاد مردانی
آرشیو وبلاگ
      آموزش نرم افزار Revit Architecture (آموزش نرم افزار Revit Architecture)
چرا Revit Architecture ؟ نویسنده: فرشاد مردانی - دوشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸٩

هنوز مدت زمان زیادی از خلق این نرم افزار اعجاب انگیز نگذشته است (حدود ۴ سال پس از نسخه حرفه ای آن) و همچنین بیش از ٢ سال نیست که بنده و همکاران عزیزم در زمینه این نرم افزار مشغول به فعالیت هستیم. فعالیت هم به طور حرفه ای و استفاده از آن برای انجام پروژه های معماری و هم به طور آموزشی برای انتقال اطلاعات به علاقه مندان.

با این شرایط مدت زمانی هست که در شرایط استخدامی دفاتر مهندسی و شرکتهای مهندسین مشاور ، درخواست استخدام مهندس با تسلط به کار با این نرم افزار ، نیز دیده می شود . مثلا این تیتر "به یک نفر مهندس معمار مسلط به Revit Architecture , 3dmax , Autocad نیازمندیم" .این مطلب گویای این دیدگاه است که استفاده از این نرم افزار در کنار نرم افزارهای قبلی در حال رونق یافتن است ، اما هنوز نیاز به نرم افزارهای قبلی نیز حس می شود .فکر می کنم در یک دوره گذر از نسل نرم افزارهای قدیم به نسل جدید قرار گرفته ایم و تا چندی دیگر این تیتر دیده خواهد شد "به یک نفر مهندس معمار با تسلط به نرم افزار Revit Architecture نیازمندیم" .

دلیل ذکر این مطالب این هست که بیان کنم برخلاف دیدگاه بسیاری از دوستان و همکاران ، این نرم افزار سریع تر از انچه تصور می شد در حال رونق استفاده می باشد .

منتهای مراتب مشکلاتی در این راه وجود دارد که انشاا... در مطالب بعدی بیان خواهم کرد.

منتظر نظرات شما دوستان در این زمینه هستم .

  نظرات ()
مطالب اخیر ثبت نام دوره های آموزش Revit دوره های آموزشی نرم افزار های تخصصی معماری آموزش غیر حضوری نرم افزار رویت آرکیتکچر کانال تلگرام رویت ساخت یک مدل حجمی conceptual توسط رویت 2016 Template in Revit (فایلهای تمپلیت در رویت) مشکلات و ابهامات احتمالی پس از نصب REvit (رویت) Revit Architecture 2015 و ویژگیهای جدید آن ترسیم پله و تعریف مقاطع خاص برای کف پله Revit Architecture 2014 و ویژگیهای جدید
کلمات کلیدی وبلاگ revit architecture (۳۳) رویت (۳۱) معماری (٢٧) آموزش (۱۱) معمار (٩) veforu (٩) تکنیک حرفه ای رویت (٥) مهندس (٤) autocad (۳) 3dmax (۱) vray (۱) جواب (۱) سوال (۱) revit (۱)
دوستان من وب سایت آموزشی نرم افزارهای تخصصی ساختمان آتلیه معماری خاک دهکده معماری اطلاعات مهندسی عمران وبلاگ معماری دوستان - مهندس مهدی مطلق اخبار فناوری اطلاعات کلوب مدیران و متخصصان شبکه اجتماعی بهشت من