تماس با من
پروفایل من
نویسنده (های) وبلاگ فرشاد مردانی
آرشیو وبلاگ
      آموزش نرم افزار Revit Architecture (آموزش نرم افزار Revit Architecture)
مدل سازی 3 بعدی در Revit Architecture نویسنده: فرشاد مردانی - یکشنبه ۳۱ امرداد ۱۳۸٩

مدت زمانی هست که داریم در مورد ویژگیهای Revit Architecture بحث می کنیم.

یکی از این ویژگیها که همواره تاکید شده است ، امکان مدلسازی 3 بعدی و سپس تبدیل مدل ساخته شده به عناصر اصلی (از قبیل دیوار و کف و سقف و ...) هست .

با توجه به اینکه گروه آموزشی veforu در خصوص آموزش این نرم افزار کارگاههای آموزشی خصوصی برگزار می کند ، تصمیم گرفتم که بخشی از آموزش مربوط به مدلسازی 3 بعدی در نرم افزار Revit Architecture 2011 را صرفا جهت تکمیل توضیحات در این راستا قرار دهم.

این نکته را ذکر کنم که هدف از این فیلم فقط نشان دادن نحوه مدلسازی 3 بعدی و تبدیل آن به عناصر اصلی ساختمان هست. با توجه به اینکه این فیلم فقط بخش کوتاهی از یک آموزش 4 ساعته هست بنابراین نمی توان به آن بعنوان یک فیلم آموزشی نگریست.

دانلود کنید و برای بازگشایی از پسورد زیر استفاده نمایید .

www.veforu.com  پسورد بازگشایی فایلها است.

لینک فایل

 

ضمنا در صورت تمایل برای یادگیری این بخش از نرم افزار Revit Architecture یا برای یادگیری کل سطح مبتدی و حرفه ای نرم افزار و شرکت در کارگاههای آموزشی خصوصی ، می توانید به آدرس زیر ایمیل بزنید.

info@veforu.com

  نظرات ()
ویژگیهای 3 نرم افزار رایج معماری Autocad-3dmax-Revit Architecture نویسنده: فرشاد مردانی - یکشنبه ۱٠ امرداد ۱۳۸٩

با وجود اینکه مدت زمان زیادی هست که در مورد نرم افزار Revit Architecture به بحث نشسته ایم اما بر اساس سوالات دوستان و همکاران و علاقه مندان به این نتیجه رسیده ام که هنوز فرق بین 3 نرم افزار اصلی برای معماران مشخص نیست.....

خیلی سخته که بخواهیم بگوییم کدام بهتر هست اما می توانیم ویژگیهای شاخص هرکدام را بیان کنیم و به مقایسه بنشینیم ...

برای دیدن ویژگیها لطفا به ادامه مطلب رجوع نمایید:


ادامه مطلب ...
  نظرات ()
مطالب اخیر ثبت نام دوره های آموزش Revit دوره های آموزشی نرم افزار های تخصصی معماری آموزش غیر حضوری نرم افزار رویت آرکیتکچر کانال تلگرام رویت ساخت یک مدل حجمی conceptual توسط رویت 2016 Template in Revit (فایلهای تمپلیت در رویت) مشکلات و ابهامات احتمالی پس از نصب REvit (رویت) Revit Architecture 2015 و ویژگیهای جدید آن ترسیم پله و تعریف مقاطع خاص برای کف پله Revit Architecture 2014 و ویژگیهای جدید
کلمات کلیدی وبلاگ revit architecture (۳۳) رویت (۳۱) معماری (٢٧) آموزش (۱۱) معمار (٩) veforu (٩) تکنیک حرفه ای رویت (٥) مهندس (٤) autocad (۳) 3dmax (۱) vray (۱) جواب (۱) سوال (۱) revit (۱)
دوستان من وب سایت آموزشی نرم افزارهای تخصصی ساختمان آتلیه معماری خاک دهکده معماری اطلاعات مهندسی عمران وبلاگ معماری دوستان - مهندس مهدی مطلق اخبار فناوری اطلاعات کلوب مدیران و متخصصان شبکه اجتماعی بهشت من