پله و نرده در رویت 2013

 

 

همانطور که در تصاویر بالا می بینید در کنار پله فرم معمولی که قبلا در رویت موجود بود ، اکنون این امکان وجود دارد که بتوانید پله را براساس component base ترسیم نمایید و بدین طریق فرمهای دلخواه در مقطع برای کف پله ، رایزر پله و دیواره های جانبی پله ایجاد نمایید . این فرمها بصورت مدل 3 بعدی هستند بنابراین در همه جا قابل مشاهده اند (3 بعدی ، نما و...) .

اتفاق جالب دیگر این است که می توانید پله هایی ترسیم نمایید که در فرم پلان متقاطع باشند و یا چند پله با هم ادغام گردند. این امر کمک زیادی می نماید تا نرده های پله بطور صحیح ترسیم شود .

شما می توانید هر پله را بطور جداگانه در اجزای تشکیل دهنده تغییر دهید بدون اینکه پله های مشابه تغییر نمایند .

در ارتباط با نرده ، همانطور که در تصاویر بالا ملاحظه نمودید ، امکان اضافه نمودن عناصر شروع و پایان نرده را دارید بطوری که این عناصر قابلیت ویرایش فرم را دارند (این موضوع در نرده پله قابل مشاهده است شروع نرده و پایان آن به 2 فرم مختلف قرار گرفته اند) .

ضمن اینکه مقطع railing بالای نرده جدای از بقیه مقاطع می باشد و به صورت جداگانه قابلیت ویرایش دارد.

در این مطلب سعی کردم خیلی خلاصه به بعضی از این ویژگیها اشاره نمایم .به این مطلب توجه کنید که این ویژگیها قدرت بسیار زیادی در ترسیم نقشه در اختیار شما قرار می دهید. مسلما با بررسی مفصلی که توسط شما کاربر گرامی صورت پذیرد به تمام موارد ریز دست خواهید یافت .

/ 1 نظر / 396 بازدید
ناشناس

سلام شما میتونید قسمت سازه ای پله رو ترسیم کنید و اینکه آخر و اول نردرو با edit famili دستش کردید؟