مدل سازی 3 بعدی در Revit Architecture

مدت زمانی هست که داریم در مورد ویژگیهای Revit Architecture بحث می کنیم.

یکی از این ویژگیها که همواره تاکید شده است ، امکان مدلسازی 3 بعدی و سپس تبدیل مدل ساخته شده به عناصر اصلی (از قبیل دیوار و کف و سقف و ...) هست .

با توجه به اینکه گروه آموزشی veforu در خصوص آموزش این نرم افزار کارگاههای آموزشی خصوصی برگزار می کند ، تصمیم گرفتم که بخشی از آموزش مربوط به مدلسازی 3 بعدی در نرم افزار Revit Architecture 2011 را صرفا جهت تکمیل توضیحات در این راستا قرار دهم.

این نکته را ذکر کنم که هدف از این فیلم فقط نشان دادن نحوه مدلسازی 3 بعدی و تبدیل آن به عناصر اصلی ساختمان هست. با توجه به اینکه این فیلم فقط بخش کوتاهی از یک آموزش 4 ساعته هست بنابراین نمی توان به آن بعنوان یک فیلم آموزشی نگریست.

دانلود کنید و برای بازگشایی از پسورد زیر استفاده نمایید .

www.veforu.com  پسورد بازگشایی فایلها است.

لینک فایل

 

ضمنا در صورت تمایل برای یادگیری این بخش از نرم افزار Revit Architecture یا برای یادگیری کل سطح مبتدی و حرفه ای نرم افزار و شرکت در کارگاههای آموزشی خصوصی ، می توانید به آدرس زیر ایمیل بزنید.

info@veforu.com

/ 3 نظر / 102 بازدید
سامان

سلام آقا از مطالب ارزنده ای که ارائه می کنی خیلی ممنون هستم. توی خیلی از سایتها و وبلاگها دنبال مطالب مفید کاربردی در مورد revit Architecture گشتم که بالاخره یک جای بدرد بخور پیدا کردم. لطفا باز هم مطالب جدید بنویس.

ميلاد

سلام وبلاگت عاليه من شما رو لينک کردم شما هم لينک کن موفق باشي

محسن

سلام وبلاگت خیلی عالی و مفیده،مخصوصاَ راجع به نصب کردن رویت 13 فقط یه چیز: این لینکایی که برای us metric... گذاشتی یا خرابن یا کلاَ مشکل دارن...نمشه دانلود کرد. میتونی آپلود کنی یا یه لینک بهتر برام ایمیل کنی...... خیلی ممنونت میشم.... mzk_arc@yahoo.com